Про Бренд

Компанія Johannes Kiehl KG зарекомендувала себе на світовому ринку як провідний виробник та постачальник хімічних миючих засобів для професійного клінінгу, пралень та посудомийних комплексів та автомийного бізнесу.

Перше сімейне підприємство KIEHL (Киль) було організовано в Мюнхені в 1904 році, і з того часу вже в четвертому поколінні роботою підприємств керують власники. Саме на цьому значною мірою заснований успіх фірми. Нині на підприємствах KIEHL в Німеччині і в європейських "дочірніх" компаніях, працюють більше 400 співробітників.

Інвестиції, зроблені сьогодні, - це міст до завтрашнього успіху

До числа старих добрих традицій, міцно укорінених на підприємстві KIEHL (Киль), відноситься інвестування значної частини прибутку в лабораторні дослідження та розробку нових продуктів, а також в модернізацію та розвиток виробництва.

Інновації - це союз з майбутнім

Наукові дослідження та нові розробки мають на фірмі KIEHL (Киль) вищий пріоритет. Вимоги ринку до якості роботи клієнтів фірми KIEHL (Киль) постійно ростуть, тому розробка нової продукції ведеться в тісній співпраці з клієнтами. Така співпраця дозволяє планомірно випробовувати усі інноваційні продукти і тільки після відповідного доопрацювання запускати їх у виробництво.

Як вузькоспеціалізовані, так і універсальні хімічні засоби, перш ніж потрапити на ринок, проходять безліч практичних випробувань.

Своєю якістю продукції фірма KIEHL (Киль) багато в чому зобов'язана виробникам підлогових покриттів, арматури, санітарно-технічної кераміки, а також професіоналам в області клининга та гігієни.

В області миття та догляду за автомобілями фірма KIEHL (Киль) тісно співпрацює як з виробниками транспортних засобів та автомийок, так і з фірмами, що експлуатують автомийки. Які чітко формулюють свої вимоги та випробовують на практиці дедалі нові розробки.

Захист клімату - це любов до ближнього, до майбутніх поколінь

25 років тому фірма KIEHL (Киль) добровільно узяла на себе зобов'язання по захисту довкілля і відтоді неухильно їх виконує. Діючі сьогодні на підприємстві норми значно суворіші за офіційні розпорядження.

Вибираючи сировину для своєї продукції фірма KIEHL (Киль) надає великого значення екологічній безпеці. При цьому враховується цілий ряд таких критеріїв, як високий рівень біорозкладності та зниження емісії СО2.

Сьогоднішня продукція підприємства складається здебільшого з висококонцентрованих препаратів.

Використанням для своєї продукції багаторазових ємностей співробітники фірми KIEHL (Киль) роблять свій постійний внесок у зменшення кількості пластмасового сміття на нашій Планеті. Особлива увага приділяється дбайливому витрачанню природних ресурсів, зокрема води. Виробниче обладнання працює також у режимі енергозбереження.

Сертифіковані виробничі процеси забезпечують екологічну безпеку.

Екологічна безпека забезпечується дією на підприємстві норм EN ISO 9001 та EN ISO 14001, що гарантують стабільність параметрів виробничих процесів завдяки системі послідовного контролю.

Крім того, фірма KIEHL (Киль) відповідає вимогам «Екологічного Пакту Баварії» щодо збереження навколишнього середовища ( www.umweltpakt.bayern.de )

Багатьом продуктам фірми KIEHL надано «Зелену квітку» - знак екологічної безпеки Європейського Союзу (www.eco-label.com).