• Рідкий ферментний засіб для прання ARENAS®-enzyma, 10 л

Рідкий ферментний засіб для прання ARENAS®-enzyma, 10 л

  • Код товару: j 652510
  • В наявності
  • 0 грн

Властивості:

До складу ARENAS®-enzyma входять спеціальні ферменти, що видаляють з білизни сильні білкові забруднення та плями крові. Наявність ферментів робить ARENAS®-enzyma незамінним засобом для прання білизни в лікарнях, будинках престарілих, готелях, на підприємствах громадського харчування та харчової промисловості. Відсутність у складі ARENAS®-enzyma фосфатів робить засіб універсальним та дозволяє користуватися ним для прання всіх видів текстилю.

Склад:

(відповідно до 648/2004/EС)

Неіонні ПАР 15-30%, аніонні ПАР 5-15, мило 5-15%, фосфонати <5%, полікарбоксилати <5%, оптичні освітлювачі <5%, ферменти (ензими), фарбувальні речовини, ароматичні речовини (Lilial), консервуюча речовина (Benzisothiazolinone).

Показник pH:

У концентраті: ок. 9; в розчині: ок. 7,5

Області застосування:

Застосовується для прання будь-якого текстилю, в т.ч. виробів з вовни та шовку, в температурному режимі від 30 ° С до 60 ° С. Дотримуйтесь максимальної температури прання білизни згідно рекомендаціям його виробника.

Застосування:

Підключіть каністру з ARENAS®-enzyma до насосу пральної машини під програми: попереднє прання або делікатне прання (основне прання). За допомогою програмного управління вбудованого в автомат, дозування буде відбуватися автоматично.

Витрати на 1 кг текстилю:

Залежить від обсягу пральної машини.

Запобіжні заходи:

GHS 07, Увага! (В концентраті); H319 Викликає важке подразнення очей. P280 Використовувати засоби захисту очей. P305/351/338 ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: Промивати обережно водою протягом кількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони є та якщо це можна зробити легко. Продовжувати промивання очей. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Тільки для професійного використання!

Характеристики
Показник pH
Склад
Властивості

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари