• Універсальний рідкий засіб для прання білизни ARENAS®-compact, 1 л

Універсальний рідкий засіб для прання білизни ARENAS®-compact, 1 л

  • Код товару: j 651802
  • В наявності
  • 418 грн

Властивості:

ARENAS®- compact - універсальний ферментний засіб для прання усіх видів білизни, не містить фосфати та забезпечує відмінні результати прання при температурі від 30°C до 90°C. Ферменти та інгібітори посіріння, що входять до складу засобу глибоко проникають в структуру тканини, видаляють сильні білкові забруднення та забруднення крові. Тому засіб особливо рекомендується для прання сильно забрудненої білизни в готельно - ресторанній індустрії, на підприємствах харчової промисловості та громадського харчування. ARENAS®- compact - підходить для прання всіх видів білизни та прибирального текстилю.

Склад:

(Відповідно до 648/2004 / ЄС)

Неіонні ПАР 15-30%, аніонні ПАР 5-15%, мило 5-15%, солі фосфонової кислоти <5%, полікарбоксилати <5%, оптичні відбілювачі <5%, ферменти, фарбувальні речовини, ароматичні речовини, консервант (Benzisothiazolinone).

Показник pH:

в концентраті: 9,5 в розчині: 8,5

Області застосування:

Застосовується для прання всіх видів текстилю в т.ч. і прибирального, виробів з фукціональної білизни, вовни та шовку (температура прання 30 °C-90 °C). Дотримуйтеся максимальної температури прання білизни згідно з рекомендаціями його виробника.

Застосування:

1 доза (вміст дозуючої головки) = 40 мл

Витрати на 1 кг текстилю:

Залежить від обсягу пральної машини.

Запобіжні заходи:

GHS 07, Небезпечний (в концентраті);

H319 Викликає серйозне подразнення очей.

P280 Користуватися засобами захисту очей.

P305 / 351/338 ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: Обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо ви ними користуєтеся та якщо це легко зробити. Продовжити промивання очей.

Тільки для професійного використання!

Характеристики
Показник pH
Склад
Властивості

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари