• Засіб для миття посуду в таблетках, безфосфатний ARCANDIS-EcoTab, 60 таблеток в упаковці

Засіб для миття посуду в таблетках, безфосфатний ARCANDIS-EcoTab, 60 таблеток в упаковці

  • Код товару: j 56115a
  • В наявності
  • 720 грн

Властивості:

Для будь-яких побутових посудомийних машин

Високоефективний розчинник білка та крохмалю

Швидке та ретельне видалення прилиплих залишків їжі, а так само слідів від чаю та кави

Чистяча здатність проявляється повною мірою також при програмах миття з низькою температурою

Захист скла від корозії

Не містить фосфатів, ароматизаторів та консервантів

Сертифіковано з присвоєнням Європейського знака екологічної якості

Продукт відзначений знаком Ecolabel.

«Зелена квітка» - Знак екологічної безпеки Європейського Союзу - означає високий рівень екологічності продуктів та послуг. Продукти з даним маркуванням сертифікуються у відповідності з різними екологічними критеріями EC, а відповідність перевіряється незалежною організацією, яка проводить випробування продукту. Таким чином, спеціальний сертифікований знак EC отримують тільки екологічно чисті товари, безпеку яких для навколишнього середовища та людини науково доведено.

Склад:

(Відповідно до 648/2004 / ЄС)

Відбілювач на кисневій основі 5-15%, неіонні ПАР <5%, фосфонати <5%, полікарбоксилати <5%, ферменти (субтілізін, амілаза)

Показник pH:

в 1% розчині: ок. 10,5

Область застосування:

Для будь-яких видів лугостійких матеріалів з порцеляни, скла, нержавіючої сталі та пластику. Кришталеві келихи, розписаний від руки фарфор, алюмінієві каструлі та сковорідки, а також столові прибори з дерев'яними ручками рекомендується мити вручну.

Не підходить для чищення посуду з алюмінію та срібла.

Застосування:

Перед першим застосуванням слід перевірити матеріал в малопомітному місці на стійкість до впливу засобу. Дотримуватися інструкцію з експлуатації виробника машини.

Автоматичне миття посуду:

Перед завантаженням в посудомийну машину видалити легко відстаючі забруднення. Видалити захисну плівку та додати таблетку в дозувальний відсік. Потім вибрати програму миття та запустити машину. Для експрес-програм рекомендується застосування ARCANDIS-Powder.

Витрати: 1,0 таблетка на мийку.

Регулярно перевіряти чистоту фільтра.

Своєчасно додавати сіль для пом'якшення води та ополіскувач, а дозування адаптувати до жорсткості місцевої води, користуючись керівництвом по експлуатації посудомийної машини.

Маркування:

Маркування (в концентраті): СГС07, Увага !. H319 При потраплянні в очі викликає виражене подразнення. P102 Зберігати в недоступному для дітей місці. P305 + P351 + P338 ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: Обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо Ви ними користуєтеся, та якщо це легко зробити. Продовжити промивання очей. P337 + P313 Якщо подразнення очей не проходить: Звернутися до лікаря. P101 При необхідності звернутися за медичною допомогою, по можливості показати упаковку / маркування продукту. EUH208 Содержіт Subtilisin. Може викликати алергічні реакції.

Вказівки:

Виробник не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті неправильного або некваліфікованого застосування засобу.

Цей миючий засіб з ЄС-знаком екологічної якості добре очищає при низьких температурах (55°C). В посудомийній машині вибирайте програму миття з низькою температурою, запускайте тільки повністю завантажену машину і не кладіть в машину засіб для миття посуду понад рекомендовану кількість. За рахунок цього витрати енергії та води знижуються до максимально можливого рівня, а забруднення води зменшується.

Пакувальний матеріал придатний для вторинної переробки.

Характеристики
Показник pH
Склад
Властивості

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари