• Засіб для видалення накипу та жирових забруднень Vinox-eco, 1 л

Засіб для видалення накипу та жирових забруднень Vinox-eco, 1 л

  • Код товару: j 551401
  • В наявності
  • 383 грн

Властивості:

- Швидкодіючий активний засіб для видалення накипу та жирових забруднень

- Екологічно передова комбінація кислот

- Екологічно безпечні інгредієнти забезпечують інтенсивне розчинення вапна та відмінне емульгування масляних та жирових забруднень

- Без ароматизаторів та барвників

- Застосування на поверхнях чутливих до кислот веде до непоправного пошкодження матеріалу

- Сертифіковано з присвоєнням європейського та австрійського знака екологічної якості

Продукт відзначений знаком Ecolabel.

«Зелена квітка» - Знак екологічної безпеки Європейського Союзу - означає високий рівень екологічності продуктів та послуг. Продукти з даним маркуванням сертифікуються у відповідності з різними екологічними критеріями EC, а відповідність перевіряється незалежною організацією, яка проводить випробування продукту. Таким чином, спеціальний сертифікований знак EC отримують тільки екологічно чисті товари, безпеку яких для навколишнього середовища та людини науково доведено.

Склад:

(Відповідно до 648/2004 / ЄС)

Неіоногенні ПАР 5-15%, органічні кислоти, водорозчинні розчинники, засоби для захисту від корозії.

Показник pH:

в концентраті: <0,5, в робочому розчині: прибл. 1,5

Область застосування:

Застосовується на кислото- та водостійких поверхнях та предметах, наприклад, для керамічної настінної та підлогової плитки, безпечної плитки, робочих поверхонь та котлів з нержавіючої сталі, переважно в харчоблоках та продовольчому секторі. Крім того, підходить для видалення цементного нальоту з водо- та кислотостійких покриттів для підлоги.

Застосування:

Перед першим застосуванням слід перевірити матеріал в малопомітному місці на стійкість до впливу засобу. Прилеглі поверхні та предмети необхідно захищати. Обов'язково попередньо зволожити шви та змішувачі холодною водою.

Звичайна ступінь забруднення

Повсякденне чищення (чищення поверхонь):

400 мл до 8 л холодної води. Витрати: 4,0 мл / м².

Сильна ступінь забруднення

Глибоке чищення (машинне мокре чищення):

Залежно від ступеня забруднення 1-2 л до 8 л холодної води. Розподілити робочий очищуючий розчин, після короткого часу впливу натерти однодисковою машиною та щіткою, зібрати розчин водяним пилососом та ретельно прополоскати поверхню чистою водою. Витрати: 6,0-12,0 мл / м².

Пінне чищення:

Залити нерозведений засіб в ємність. Залежно від ступеня забруднення встановити дозатор піногенератора в співвідношенні від 1:4 до 1:10, покрити поверхню піною та після короткого часу впливу сполоснути водою. Витрати: 20,0-50,0 мл / м².

Поверхні та кухонні прилади, які безпосередньо контактують з продуктами харчування, після закінчення часу впливу ретельно промити питною водою.

Маркування:

Маркування (в концентраті): СГС05, Небезпечний. H314 При потраплянні на шкіру та в очі викликає хімічні опіки. P280 Використовувати рукавички / спецодяг / засоби захисту очей / обличчя.

P305 + P351 + P338 ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: Обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо Ви ними користуєтеся, та якщо це легко зробити. Продовжити промивання очей.

P308 + P313 ПРИ підозрі на можливість впливу: Звернутися до лікаря.

Містить: Меthanesulphonic Acid (INCI).

Вказівки:

Виробник не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті неправильного або некваліфікованого застосування засобу.

Правильне дозування економить витрати та береже навколишнє середовище.

Поверхнево-активні речовини вироблені на основі рослинної сировини.

Пакувальний матеріал придатний для вторинної переробки.

Тільки для професійного використання!

Характеристики
Показник pH
Склад
Властивості

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари