• Засіб для чищення санітарних приміщень Clarida Sani, 10 л

Засіб для чищення санітарних приміщень Clarida Sani, 10 л

  • Код товару: j 690110
  • В наявності
  • 1 358 грн

Властивості:

- Засіб для чищення санітарних приміщень, на кислотній основі

- Видаляє вапняні забруднення, а також залишки від косметики та мила у вологих приміщеннях

- При нанесенні залишає свіжий інтенсивний запах

Склад:

(Відповідно до 648/2004 / ЄС)

Неіоногенні ПАР <5%, неорганічні кислоти, органічні кислоти, речовини по догляду, барвники, ароматизатори (Limonene, HexylCinnamal).

Показник pH:

в концентраті: прибл. 0,5, в робочому розчині: приб. 4

Область застосування:

Застосовується для чищення кислото- та водостійких поверхонь та предметів в санітарних приміщеннях. Поверхні, чутливі до кислоти, наприклад, пошкоджені хромові покриття на змішувачах, латунь, анодований алюміній, поліамід та природний та штучний камінь, чутливий до кислоти, можуть бути пошкоджені засобами, які містять кислоти.

Застосування:

Перед першим застосуванням слід перевірити матеріал в малопомітному місці на стійкість до впливу засобу. Обов'язково попередньо зволожити шви та змішувачі холодною водою. Сполоснути водою усі оброблені поверхні.

Повсякденне чищення (чищення поверхонь):

Залежно від ступеня забруднення застосовувати засіб, не розводячи або розводячи до 20 мл в 4 л холодної води. Змочити поверхню засобом або робочим розчином для чищення, та обробити прибиральним текстилем. При чищенні унітазів та пісуарів бризнути нерозбавлений засіб під бортик, дати подіяти короткий час, обробити та спустити воду. Витрати: 1,0-5,0 мл / м².

Повсякденне чищення (протирання):

Залежно від забруднення до 40 мл на 8 л холодної води. Змочити поверхню робочим розчином для чищення та обробити змінним мопом. Витрати: 1,0-3,0 мл / м².

Вказівки:

Виробник не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті неправильного або некваліфікованого застосування засобу.

Тільки для професійного використання!

Маркування:

Маркування (в концентраті): СГС07, Увага.

H319 При потраплянні в очі викликає виражене подразнення.

P280 Користуватися засобами захисту очей.

P305 + P351 + P338 ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: Обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо Ви ними користуєтеся, та якщо це легко зробити. Продовжити промивання очей.

Характеристики
Показник pH
Склад
Властивості

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари