• Високоефективний засіб для глибокого чищення (кислотний) Powerfix, 10 л

Високоефективний засіб для глибокого чищення (кислотний) Powerfix, 10 л

  • Код товару: j 400510
  • В наявності
  • 2 261 грн

Властивості:

Високоефективний засіб на базі фосфорної кислоти для видалення кальцієвих відкладень та іржі з кислотостійких настінних та підлогових покриттів та поверхонь. Діє швидко, не пошкоджуючи матеріалу покриття, залишає приємний запах. Короткочасне вспінювання робочого розчину на поверхні яка обробляється просто свідчить про активне розчинення кальцієвих відкладень. Потрапляння засобу на чутливі до кислоти матеріали неминуче призводить до їх псування!

Склад:

(Відповідно до 648/2004 / ЄС)

Неіонні ПАР <5%, органічні та неорганічні кислоти, інгібітори корозії, барвники, ароматизатори (Methylpropanal, Citronellol, Amyl Cinnamal).

Показник pH:

У концентраті: ок. 0,5, в розчині: ок. 1.

Області застосування:

Застосовується для чищення кислото- та водостійких предметів та поверхонь в басейнах, душових та туалетах, наприклад, керамічної плитки, унітазів та пісуарів, а також для післябудівельного прибирання гранітних, кварцитних, клінкерних та керамічних підлог. Захистіть поверхні чутливі до кислоти, особливо з металу (наприклад, з нержавіючої сталі, алюмінію і т. д.), від впливу розчину та пари.

Не допускайте потрапляння на латунну та хромовану арматуру, анодовані та емальовані предмети, пластмасові перегородки, сидіння та кришки унітазів, поверхні з натурального та штучного каменю які бояться кислоти.

Застосування:

Перед першим застосуванням переконайтеся (в непомітному місці), що засіб не пошкоджує поверхню, що очищається. Не допускайте висихання робочого розчину на поверхні, що оброблюється. Добре провітрюйте приміщення в процесі та після закінчення роботи.

Глибоке чищення/Післябудівельне прибирання

Залежно від ступеня забрудненості 2-4 л на 8 л холодної води. Особливо сильні локальні забруднення обробіть нерозведеним засобом. На початку роботи поверхні, які підлягають чищенню, слід змочити водою. Рівномірно розподілити розчин по підлозі, обробити однодискової машиною зі щіткою, дати короткий час впливати, зібрати брудну воду, ретельно вимити підлогу чистою водою.

Чищення піною:

Залийте нерозведений Powerfix в бачок піногенератора. Залежно від ступеня забрудненості встановіть дозатор піногенератора на співвідношення 1: 4-1: 10. Рівномірно нанесіть піну на поверхні що підлягають чищенню. Приблизно через 10 хвилин обполосніть поверхні чистою водою.

Виробник не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті неправильного або некваліфікованого застосування препарату.

Витрати на 1 кв. метр:

Глибоке чищення/ Післябудівельне прибирання: 100 мл

Чищення: 50 мл

Запобіжні заходи:

GHS 05, Небезпечний (в концентраті);

H315 Викликає подразнення шкіри.

H318 Викликає серйозне пошкодження очей.

P271 Використовувати тільки на відкритому повітрі або в добре вентильованому місці.

P280 Користуватися захисними рукавичками / засобами захисту очей.

P305 + P351 + P338 протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо ви ними користуєтеся і якщо це легко зробити. Продовжити промивання очей.

Містить: Phosphoric Acid / Hydrochlorid Acid / Tridecet 5-12 (INCI).

Тільки для професійного використання!

Характеристики
Показник pH
Склад
Властивості

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари