• Засіб для чищення санітарних приміщень із захисним ефектом Patronal-Classic, 10 л

Засіб для чищення санітарних приміщень із захисним ефектом Patronal-Classic, 10 л

  • Код товару: j 400810
  • В наявності
  • 1 528 грн

Властивості:

Швидкодіючий засіб зі стійким запахом свіжості для прибирання санітарних приміщень. Ефективно видаляє кальцієві відкладення та пов'язані з ними забруднення. Залишає на обробленій поверхні водовідштовхувальну захисну плівку, що перешкоджає утворенню нових відкладень та корозії арматури. Patronal-Classic випробуваний Співтовариством виробників Кераміки та внесений до списку допущених препаратів (RK).

Склад:

(Відповідно до 648/2004 / ЄС)

Неіонні ПАР <5%, неорганічні кислоти, водорозчинні розчинники, захисні субстанції, інгібітори корозії, барвники, ароматизатори (Amylcinnamal, Coumarin).

Показник рН:

У концентраті: ок. 1; в розчині: ок. 2

Області застосування:

Застосовується для чищення кислото- та водостійких предметів та поверхонь в санітарних приміщеннях: наприклад керамічної настінної та підлогової плитки, раковин, унітазів та пісуарів з порцеляни, фаянсу та нержавіючої сталі.

Увага! Потрапляння засобу на емальовані ванни та раковини, вироби з поліаміду, а також поверхні, що бояться кислоти, з натурального (наприклад, мармуру) та штучного каменю, може привести до ушкоджень.

Застосування:

Перед першим застосуванням переконайтеся (в непомітному місці), що засіб не пошкоджує поверхню, що очищається.

Чищення поверхонь:

Змочіть нерозведеним засобом мокру серветку або неабразивну губку, обробіть поверхні, що підлягають чищенню, обполосніть водою, протріть чистою серветкою. Для чищення унітазу бризніть засіб під бортик, обробіть щіткою, після нетривалої витримки змийте водою.

або

Бризніть 1 - 2 рази з пляшки в 4 - 8 л холодної води. Отриманим розчином обробіть поверхні губкою, серветкою або мопом. На закінчення промийте оброблені поверхні чистою водою. Для чищення унітазу скористайтеся відповідною щіткою.

Виробник не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті неправильного застосування препарату.

Витрати на 1 кв. метр:

Чищення поверхонь: 1-5 мл

Запобіжні заходи:

GHS 07, Увага! (В концентраті);

H315 Викликає подразнення шкіри.

H319 Викликає серйозне подразнення очей.

P280 Користуватися захисними рукавичками / засобами захисту очей.

P305 + P351 + P338 ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: Обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо ви ними користуєтеся та якщо це легко зробити. Продовжити промивання очей.

Тільки для професійного використання!

Берегти від морозу!

Характеристики
Показник pH
Склад
Властивості

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари