• Засіб для вологого прибирання та догляду за дерев'яними підлогами Kiehl-Parkettin-Konzentrat, 1 л

Засіб для вологого прибирання та догляду за дерев'яними підлогами Kiehl-Parkettin-Konzentrat, 1 л

  • Код товару: j 221202
  • В наявності
  • 486 грн

Властивості:

Ефективно очищає, поширює приємний запах, висихає без розводів, утворює на поверхні підлоги зносостійку, брудовідштовхуючу та неслизьку захисну плівку. Паркетна дошка та ламінат отримують додатковий захист від проникнення вологи в шви. Полірування захисної плівки підвищує її зносостійкість та покращує зовнішній вигляд підлоги. Особливо підходить для прибирання та догляду підлог в спортивних залах, що в значній мірі знижує утворення слідів взуття.

Склад:

(Відповідно до 648/2004 / EG)

Неіоногенні ПАР 5-15%, водорозчинні розчинники, синтетичне мило, захисні субстанції, допоміжні речовини, фарбувальні речовини, ароматичні речовини (Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylat, Citronellol, Lilial, Lyral, Linalool).

Показник pH:

У концентраті: ок. 4,5; в розчині: ок. 7

Області застосування:

Застосовується для догляду промаслених, покритих масляним воском або захисним шаром дерев'яних поверхонь, паркету та ламінату. Не застосовувати на підлогах з необробленого дерева та підлогах покритих воском.

Застосування:

1 доза (вміст дозуючого ковпачка) = 25 мл

Первинне нанесення:

Для досягнення гарного зчеплення та бездоганного зовнішнього вигляду підлогу слід попередньо очистити від жирових забруднень, силікону та пилу. Приготуйте розчин для первинного нанесення (1 доза на 0,5 мл холодної води) та нанесіть його на підлогу віджатим мопом. Не допускайте, щоб на підлозі залишалися калюжі!

Догляд з інтервалом:

Розведіть 1 дозу в 8 л холодної води. Занурте моп (серветку) в робочий розчин та ретельно відіжміть. Не допускайте, щоб на підлозі залишалися калюжки!

Спрей-клінінг:

Приготований розчин (1 доза на 0,5 л холодної води) наносьте за допомогою флакона-розпилювача та відразу ж обробляйте швидкохідною однодисковою машиною (бл. 1000 об/хв).

Полірування:

Утворену після висихання плівку можна ущільнити за допомогою швидкохідної однодискової машини (бл. 1000 об / хв) та Multi-Disc, але при цьому підлога не стає слизькою.

Вказівка: Занадто вологе прибирання або стоячі калюжки на підлозі можуть привести до пошкодження підлоги.

Витрати на 1 кв. метр:

Первинне нанесення: 75 мл

Догляд з інтервалом: 0,06-0,15 мл

Спрей-клінінг: 0,25 мл

Тільки для професійного використання!

Характеристики
Показник pH
Склад
Властивості

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари