• Засіб для чищення паркету та ламінату Kiehl-Parketto-clean-Konzentrat, 1 л

Засіб для чищення паркету та ламінату Kiehl-Parketto-clean-Konzentrat, 1 л

  • Код товару: j 221802
  • В наявності
  • 381 грн

Властивості:

Ефективний очищувач паркетних та ламінатних підлог. Здатний дуже добре транспортувати забруднення, утримуючи їх в підвішеному стані. Помірно ароматизований, абсолютно неагресивний як по відношенню до підлог, так і шкіри рук.

Продукт відзначений знаком Ecolabel.

«Зелена квітка» - Знак екологічної безпеки Європейського Союзу - означає високий рівень екологічності продуктів та послуг. Продукти з даним маркуванням сертифікуються у відповідності з різними екологічними критеріями EC, а відповідність перевіряється незалежною організацією, яка проводить випробування продукту. Таким чином, спеціальний сертифікований знак EC отримують тільки екологічно чисті товари, безпеку яких для навколишнього середовища та людини науково доведено.

Склад:

(Відповідно до 648/2004 / ЄС)

Аніонні ПАР <- 5%, неіонні ПАР <- 5%, водорозчинні розчинники, полікарбоксилату <- 5%, барвники, ароматизатори (Lilial, Alpha-isomethyl-ionone), консерванти (Methyl-Methylchloroisothiazolone).

Показник pH:

У концентраті: ок. 7; в розчині: ок. 7

Області застосування:

Застосовується для чищення будь-яких дерев'яних поверхонь, як необроблених, так і просочених, промаслених, покритих воском, лаком або іншим захисним шаром, а також для підлогових покриттів з паркетної дошки або ламінату.

Застосування:

1 доза (ємність дозуючої головки) = 25 мл

Повсякденне прибирання (вологе):

1 доза на 8 л холодної води. Занурте моп (серветку) в робочий розчин та грунтовно відіжміть. Не допускайте, щоб на підлозі залишалися калюжі! Для видалення прилиплих забруднень може знадобитися другий прохід.

Витрати на 1 кв. метр:

Вологе прибирання: 0,1 мл

Тільки для професійного використання!

Характеристики
Показник pH
Склад
Властивості

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари