• Засіб для просочення каменю Impran, 2,5 л

Засіб для просочення каменю Impran, 2,5 л

  • Код товару: j 210465
  • В наявності
  • 2 296 грн

Властивості:

Impran - це готовий до застосування засіб для просочення каменю з розчинниками, що не містять ароматичних вуглеводнів. Impran глибоко проникає в пори та капіляри каменю, швидко висихає. Залежно від поглинаючої здатності каменю для повного насичення може знадобитися до 4-х нанесень. У процесі висихання оброблена поверхня стає водо- та масловідштовхувальною.

Здатність каменя "дихати", тобто пропускати водяну пару, в результаті просочення не знижується. Просочені поверхні отримують довготривалий захист, стають неслизькими та при цьому зберігають свій натуральний вигляд. Жирові, масляні та інші забруднення більше не проникають в товщу каменю, а залишаються на поверхні, що істотно полегшує повсякденне прибирання.

Impran робить поверхні морозостійкими, нечутливими до лугів та ультрафіолетoвим випромінюванням, запобігає зростанню мохів, водоростей та плісняви.

Склад:

Імпрегнанти, нерозчинні у воді розчинники.

Області застосування:

Застосовується для просочення нових або таких, що пройшли глибоке чищення старих керамічних та кам'яних підлог з поглинаючою пористою поверхнею, наприклад, з керамограніта, граніту, порфіру, гнейсу, мармуру, піщанику, агломератного та бетонного каменю, клінкеру, цеглини, бетону та цементу. Поверхні що підлягають просоченню повинні бути сухими, знежиреними та не мати слідів воску.

Застосування:

Забезпечте хорошу вентиляцію приміщень в процесі і після закінчення роботи. Не палити!

Просочення каменю:

Температура поверхні каменю повинна складати + 5 ° С - + 25 ° С. Вилийте на підлогу деяку кількість нерозведеного Impran'a та відразу за допомогою плоского мопа рівномірно розподілите його по поверхні тонким шаром. Залежно від поглинаючої здатності для повного насичення каменю може знадобитися до 4-х нанесень з інтервалами близько 30 хвилин. Надлишки засобу, що не поглинулися поверхнею впродовж 15 хв., зберіть гумовим згоном. Підлогу остаточно протріть сухим мопом. Ходити по обробленій підлозі можна вже за годину. Увага! Залишки, які клеються, видалити після 24 годин висихання неможливо. Час повного висихання при температурі + 20 ° С та відносній вологості повітря 65% становить не більше 48 год.

Виробник не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті неправильного або некваліфікованого застосування препарату.

Витрати на 1 кв. метр:

Залежно від поглинаючої здатності каменю 5-500 мл.

Запобіжні заходи:

GHS 02, 08, Небезпечний (у концентраті);

H226 Займиста рідина та пари.

H304 Може бути смертельним при проковтуванні та потраплянні в дихальні шляхи.

P271 Використовувати тільки на відкритому повітрі або в добре вентильованому місці.

P301 + P330 + P331 при ковтанні: Прополоскати рот. НЕ викликати блювоту.

P370 P378 При пожежі: Для гасіння використати вогнегасний порошок.

Містить: C10 - 12 Alkane/Cycloalkane (INCI).

Тільки для професійного використання!

Характеристики
Склад
Властивості

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари